Školní rok 2011/12

Ahoj

Prázdniny se blíží pomalu ke konci a spolu se školou se na tebe chystá taky další rok v oddíle plný schůzek, výletů a výprav! Doufám, že se s tebou potkáme na první schůzce, která proběhne 6. září od 16:00 do 18:00 jako vždy v Lužánkách v naší klubovně. Krom her budeme také promítat fotky z celého minulého roku, tak budeš moci zavzpomínat, co všechno se vlastně událo.

Nedej se zmást časem! Nový školní rok nám přinese trochu změn a jednou z nich je i tato. Letos a nejspíš i nadále budeme mít schůzky o hodinu posunuté, tedy každé úterý od 16:00 do 18:00. Snad ti to nepřinese žádné problémy. Uvidíme také, kolik nových členů nám přibude, nějací určitě, takže se můžeš těšit na nové tváře.

Na začátku září, 9. -11.9. 2011 proběhne také Rozjezdová výprava. Teď již téměř tradičně v indiánském stylu v údolí višňového potoka u Kořence, nebudeme nikam chodit, proto můžou jert i ti nejmladší. Veškeré informace ještě pošlu mailem a rozdám na schůzce, nezapomeň také sledovat oddílové stránky, kde postupně přibudou i zbylé fotky z Letní expedice.

Krásný zbytek prázdnin a trochu víc slunečných dnů,

Tom