Pochod starších

Na zeeskových stránkách naleznete text a fotky z prvních dvou dnů tábora. Na oddílových stránkách budou zápisy z pochodů. Zatím je k dispozici pouze text od dětí z pochodu, fotky by měly být přidány v průběhu týdne. O jakékoliv aktualitě se bude psát na začátku článku.

1. den:
Ráno za námi přišli obchodníci a řekli nám, že se máme vydat poznat zemi. Každý oddíl dostal 13 obálek s instrukcemi. Hned po ranním nástupu jsme se vydali na cestu a obchodníci nám řekli, že máme 1. Obálku otevřít hned když vyjdeme z tábora. Vydali jsme se do Kladrub, kde jsme splnili 3 úkoly. Potom jsme šli najít místo na spaní.

2. den:
Ráno jsme se rychle zabalili, nasnídali a šli směrem ke Stříbru. Ve Stříbře jsme měli rozchod a plnili jsme další úkoly. Potom jsme se šli vykoupat do řeky. Našli jsme si místo na spaní a šli spát.

3. den:
Vydali jsme se na cestu zpátky do Kladrub. Prohlídli jsme si toto krásné městečko a šli jsme se také podívat do kladrubského kláštera, kde jsme potkali 4. oddíl. Naobědvali jsme se a vydali směrem k táboru. Kousek od tábora jsme postavili stany a šli spát.

4. den:
Ráno jsme se probudili, nasnídali a vydali se do tábora. Po krátké cestě jsme konečně spatřili tábor. Tam jsme vybalili a usušili věci. Pochod se Johnymu povedl i přesto, že nebylo hezky objednané počasí, tak se nám dětem pochod velmi líbyl (<- původní slovo).

Verča, Vlasáč, Old Shatterhand