Fotky z Květnového pochodu

Franta

Za krásného slunečného pátečního odpoledne jsme se sešli v Lužánkách, připraveni vyrazit na již tradiční Květnový pochod. Naložili jsme autobus a vyjeli směrem do Uhřínova, naší cílové stanice. Kousek za Uhřínovem jsme vyložili autobus a došli do tábořiště. Ubytovali jsme se ve stanech nebo v zubřících, navečeřeli se a pak nám Zdenda u plápolajícího ohně přečetl krátký příběh.

Zjistili jsme, že naši planetu chtějí napadnout krutí, zlí a podlí Hétové, kteří jednu planetu už zničili a chtějí pro sebe získat další. Ovšem jednomu z nich, Hatorovi, se nás zželelo a byl odhodlán nám pomoci, aby Hétové neměli šanci zničit i naši planetu. Poslal nám na planetu Zemi tajný vzkaz a klíč od portálu, kterým se Hétové plánovali přenést na naši planetu.

Sobotní dopoledne se tedy neslo v duchu překládání tajné zprávy od Hatora, projití území s velmi citlivými senzory pohybu a dalších činností, které nás vytrénovaly k poražení Hétů.  Zakončila ho krátká bojovka, při které se nám podařilo porazit některé Héty a získat klíč od portálu.

Odpoledne jsme se vydali do lesa sbírat dřevo na večerní táborák. Někteří se jali stavět pagodu, jiní se ujmuli výroby fakulí. Nakonec se nám povedlo vše připravit a už nic nebránilo započetí táboráku, při kterém jsme se například pokusili přeložit hétský jazyk nebo zvládnout přežít na rozpadající se kře plující v lávě.

V neděli jsme hned po snídani vyrazili k centrále, kde jsme úspěšně pobili všechny Héty a planeta Země tak byla zachráněna. 

 
Byli s námi: Hugo, Ríša, Bruno, Filip, Lůca, Kačka, Honzík, Ondra, Makyša, Verča a John