Zimní akce ZS

Jako každou zimu, je tu i letos zimní akce pro celou Zéesku. Letos bude rozdělená na dvě části: hru, ve které nejlepší tým získá cenu nadace pana Zéesky a odpolední výtvarné patlání, na které jsou zváni i rodiče.

16. LEDNA 2010

Dopoledne:

Ještě předtím, než zemřel, založil pan Antonín Zéeska nadaci, která každý rok vyplácí vysokou odměnu těm, kteří se nejvíce zajímají o jeho oblíbené….co? To zjistíte, až se zapojíte do soutěže, kterou nadace F.U.S.K.A (Filosofická učená společnost kmotra Antonína) pořádá jako výzvu pro vaše schopnosti.

Začátek: 8:30 před SVČ Lužánky
Konec: 12:00 před SVČ Lužánky
S sebou: oblečení podle počasí včetně pláštěnky/deštníku, svačinu a pití, psací potřeby, průkazku na MHD nebo 2 desetiminutové jízdenky

Odpoledne:

Jako relax po dopoledním soutěžení se zajdeme podívat do společnosti „Nová Akropolis“, kde nás čeká výtvarná archeologická dílna. Vyberete si napodobeninu historické vykopávky podle své chuti, kterou si namalujete a odnesete domů. Součástí toho všeho bude krátké povídání o tom, co to vlastně držíte v ruce.

Začátek: 14:30 před kinem Lucerna (ulice Minská)
Konec: 18:30 tamtéž
Cena: 60,- Kč
S sebou: ti, co se při malování barvami často zašpiní, nějaké starší oblečení
A hlavně – nezapomeňte pozvat rodiče! (Pokud s sebou chcete vzít i sourozence, podmínkou je školní věk – minimálně 1. třída)

Jakékoli dotazy k této akci směřujte na Áju – aja@zeeska.cz