Rozjezdová výprava – fotky

Podívejte se na pár fotek z rozjezdové výpravy. Je tu i článeček od lidí, kteří se jí zúčastnili.

Na Rozjezdovou výpravu jsme vyrazily na tábořiště kmene vlků do Okrouhlé, nedaleko Boskovic.


1.den (Verča, Kačka, Vojta, Sofi)

V 17:40 na Zvonařce jsme měli sraz a John přijel pozdě, protože si myslel, že je sraz na hlaváku. Jeli jsme autobusem, zároveň jsme hráli hru, že se nesmí říkat: ne + John. Dojeli jsme do Boskovic a v Bosk. Jsme přestoupili a jeli na zastávku Okrouhlá. Z Okrouhlé jsme vyrazili na tábořiště Vlků. Až jsme došli, tak jsme společně postavili zubřík, kde jsme se ubydleli. Potom jsme šli společně na dřevo a pak jsme si zatopili a opekli špekáčky. Řepa nám četla pohádku a šli jsme spinkat.


2. den (Makyša, Ondra, Honzík, Eli)

Vzbudili jsme se brzo. Po snídani jsme šli hrát ženský lakros. Pak jsme šli hledat stopy zvířat, například psa. Pak jsme šli do Okrouhlé pro vodu. Poté jsme šli hledat hromádky rýže, které vedly k bizonovi. Nasbírali jsme dříví a uvařili rizoto. Potom jsme bojovali s bělochy. Pak jsme stříleli a plížili se. Pak jsme hráli kanystr, straku a lesní hokej.


3. den (Tom)

Po ranní písni jsme si uvařili polívku k snídani, zahráli pár her a sbalili zubřík. Potom jsme se naobědvali a po krátké plížečce jsme vyrazili na autobus do Okrouhlé a odjeli zpět do Brna.