Reportáž a fotky z Podzimního pochodu

Podzimák je za námi a tady je z něj článeček a fotky. Sešlo se nás celkem dost a stálo to za to!

STŘEDA (Honzík)

Ve středu jsme měli sraz a jeli do Adršpašských skal.Cesta trvala dlouho a pak jsme dojeli. Pak jsme šli asi 5 km do tělocvičny, tam jsme se vybalili a byla večeře.

ČTVRTEK (Sofi + Makyša)

Ráno jsme velice brzo vstali. Po snídani jsme ihned vyrazili na vlak. Ten nám bohužel ujel tak jsme vyrazili do Ostaše. Viděli jsme různé skály.
Největší aktrakcí byl Kočičí hrádek. To bylo skalní bludiště s různými puklinami, které jsme celé prošli a potom vyyrazili domů. Šli jsme okruhem do osady Ostaš a potom zpátky do školy.
Večer jsme si pouštěli film Jak dostat tatínka doi polepšovny a po filmu hurá spát.

PÁTEK (Eli + Vojta)

Po ranní písní a snídani jsme vyrazili na pevnost Dobrošov. Byly tam tři největší sruby ,,Zelený,“ ,,Můstek,“ a ,,Jeřáb.“ Nejdříve jsme si prohlédli srub Zelený s paní průvodkyní.
Potom jsme šli podzemím do srubu Můstek a tam prohlídka skončila. Pak jsme šli na srub Jeřáb, který byl výjmečně otevřen, zde nebylo nic zajímavého krom spisu sloužících vojáků.
Poté jsme šli na vybavený srub Březinka, který se nám líbil nejvíc. Byly tam veškeré zbraně i s kanonem. Pak se šlo do Náchoda na vlak. Ze Žďáru na Metují potom do Starkova.
Po večeři byla Drakova vědomostní hra a večerka.

SOBOTA (Kačka + Červo)

Po ranní ísni a snídani jsme se sbalili a vyrazili na náměstí ve Starkově. Autobusem jsme dojeli až k místu, které jsme chtěli pořádně prozkoumat. Rozdělili jsme se na oddíly a vyrazili každý jiným směrem.
Šli jsme se podívat na skály. Viděli jsme například Starostu, Milence, Starostku, Krakonošův zub a další. Cestou jsme si dali oběd a svačinu a pokračovali k lodičkám. Když jsme na nich pluli, potkali jsme i několik
dřevěných postaviček. Potom jsme se pomalu vraceli zpátky do Starkova. Po večeři jsme si zahráli na celebrity.

NEDĚLE (Ondra)

Ráno byla opět ranní píseň a k obědu pomazánkové máslo. Pak jsme se balili a kdo byl sbalený tak šel uklízet a pak jsme hráli hry. Šli jsme 5 km do Starkova na nádraží
a odtam do vlakem do Brna

Na podzimáku byli: Ondra, Honzík, Kačka, Verča, Makyša, Eli, Sofi, Vojta, Vlasáč, John, Julča, Tom, Šudan a Řepa

DALŠÍ FOTKY Z PODZIMNÍHO POCHODU jsou oddílovém archivu na http://zivacci-foto.rajce.idnes.cz/