Podzimní pochod

První oddíl se na letošní Podzimní pochod vydal ve čtvrtek dopoledne. Po cestě autobusem a vlakem jsme dorazili do Pardubic, kde jsme se naobědvali,
chvíli hledali autobusové nádraží a nakonec úspěšně nastoupili na autobus do Chotče – vesnice kousek od Rokytna, kam jsme nakonec po chvíli došli.
V Rokytnu jsme si chvíli pohráli na hřišti, vyzkoušeli kolotoče a potom se přesunuli do krásné místní školy, která se stala naším útočištěm pro první noc.
Po tom co jsme si venku zahráli fotbal a opět si zablbli na hřišti jsme se navečeřeli, zahráli si upíra a šli spát.
V pátek jsme dopoledne strávili v tělocvičně, kde jsme si zahráli mimo jiné vybíjenou a pak jsme za svitu sluníčka vyrazili do našeho dalšího cíle – Hradce Králové.
Šli jsme většinu cesty lesem a hráli hry, které si pro nás připravili starší. Po cestě na nás útočil dinosaurus, láva a bomby a po obědě jsme si zahráli schovávačku v lese.
Nakonec jsme bez problémů ušli celou cestu až do základní školy v Hradci, kde jsme druhou noc bydleli. Večer jsme si zahráli strašidelnou hru kterou si pro nás nachystali starší
a potom jsme šli spát.
Ráno jsme se po snídani vydali trolejbusem do centra Hradce, kde jsme navštívili Hučák – malou vodní elektrárnu, podívali jsme se tady na pohádku,
absolvovali prohlídku a nakonec jsme si pohráli v interaktivní herně. Po prohlídce jsme si v parku zahráli kuličky, poobědvali jsme na soutoku Labe a Orlice a vydali se do historického centra, kde byl rozchod.
Nakonec jsme se přesunuli na nádraží odkud jsme jeli do Čeperky, kde jsme se sešli s ostatními oddíly, opekli si klobásky a večer si zahráli hru, při které se všichni pořádně
vyběhali a šli jsme spát.
V neděli jsme se už jen zabalili, najedli a po dlouhé cestě dvěma autobusy a dvěma vlaky jsme se konečně dostali domů, do Brna.