Ohlédnutí za Jarní výpravou

Máme za sebou další Jarní výpravu, a tentokrát plně v rukou Ovečky – Shatterhanda a Verči. Sešel se nás parádní počet, celých dvacet, takže jsme se v Králově poli tak tak nacpali do autobusu a vyrazili do Olešnice. Museli jsme kousek dojít na chalupu do Čtyř Dvorů a večer nás čekali dva vědci, kteří nás upzrnovali na hrozící invazi mimozemšťanů. Začali jsme stavbou stroje času, který jsme posléze využili v sobotu.

 

V sobotu jsme vyrazili na dlouhý výlet. počasí nám skvěle přálo a navíc jsme se díky (parádnímu) rituálu přenášeli do různých etap hustorie. Potkali jsme například Julia Caesara, nebo praotce Čecha. Od těch jsme získávali přísady do speciálního lektvaru, který by nás mohl ochránit před mimozemšťany. Nakonec jsme skončili u rybníka, kde jsme odpočívali a někteří do něj i spadli. Odpoledne nás ještě čekalo potkání se Shakespearem a zpracování některých jeho děl a modelování z hlíny.

 

Nedělní ráno a dopoledne bylo plné plněním úkolů pro Ansteina, který nám dodal poslední součást a po úlidu jsme vyrazili zpět do Olešnice na autobus. Po cestě se ještě odehrálo nepříjemné přepadění mimozemšťany, ale se všemy prostředky, které jsme získali během víkendu nebyl vlastně žádný problém se s nimi vypořádat. Bohužel jsme při čekání na autobus nenašli otevřený obchod, protože by zmrzlina rozhodně stála za to, ale ono to vyjde příště.

 

Celou výpravu zorganizovali Verča s Shatterhandem a patří jim za to velký dík!