Fotky z Květnového poochodu

Letos jsme se na Květnový pochod vypravili na Kořenec, tábořiště kmene Vlků, nedaleko od Boskovic. Byli jsme zde s oddílem už na Zářijovce, takže jsme to nádherné místo všichni znali. Celý pochod byl velmi příjemná, odpočinková akce, protože navzdory názvu Pochod, jsme téměř nechodili.
V pátek jsme z Lužánek v poměrně malém počtu nasedli na autobus a tím dojeli téměř na místo. Postavili jsme tee-pee, rozdělali si v něm oheň a připravili si večeři. Potom jsme šli spát.
V sobotu jsme se rozdělili na tři husitské tábory. Nejdříve jsme si navzájem dokázali sílu ve velmi napínavé bojovce a po obědě jsme soupeřili v další hře, tentokrát zaměřenou na taktiku a strategii. Po krátké pauze jsme stavěli ze spousty dřeva vozové hradby, které jsme následně použily na přípravu táboráku. Eli společně s Old Shatterhandem získaly odznak cestovatele. Při táboráku jsme se naposledy vžili v krátkých hříčkách do rolí Husitů a potom jsme vyhodnotili naše celodenní zápolení.
V neděli jsme potrénovali na Setonův závod, uklidili tábořiště a odjeli zpátky domů.


Sešlo se nás nevídaně mnoho, dokonce nejvíc z celé zeesky, takže všichni, kteří na Květňáku byli si zaslouží veliké UMÍ !