Fotky a článek z Podzimního pochodu

Old Shatterhand

 

Jednoho krásného podzimního dne náš oddíl vyrazil na Podzimní pochod. S velkými a těžkými batohy jsem vyjeli autobusem. Cesta netrvala dlouho, za chvilku jsme už vystupovali v Koryčanech. Pěšinou posypanou zlatým listím jsme vyrazili do dáli. Náš cíl byl hrad Cimburk. Ten byl pro další dvě noci naším domovem. Věci jsme si uložili v temné místnosti, kde jsme spali, a vyrazili na prohlídku hradu. Garda se pak pustila do plánování našeho filmu, zatímco mladší chystali fotoromán.

 

2. Den

Dopoledne jsme si odpracovávali ubytování. Naším úkolem bylo odnosit velkou hromadu kamení, u čehož jsme se velmi zapotili, ale byla i sranda. Po obídku jsme vyrazili na krátkou procházku ke skále Kozel. Pak jsme konečně začali se samotným natáčením. Některé scény jsme museli z technických důvodů natáčet na několikrát, ale výsledný dojem byl velmi pozitivní a všichni byli s odvedenou prací spokojeni.

 

3.Den

Posnídali jsme skvělou krupičnou kaši a začali se pomalu balit. Využili jsme krásnou atmosféru hradu a dotočili ještě pár scén k filmu. Pak jsme nahodili batohy na záda a vyrazili do vesnice Osvětimany. Odtamtud nám jel autobus do Starého města. Chtěli jsme si ho trošku projít, ale protože byla neděle, bylo tam trochu mrtvo a tak jsme jen posvačili a vyrazili do tělocvičny, kde už čekaly další oddíly. Chvilku byl čas na odpočívání a vyblbnutí, pak už přišla velká večerní hra. Téma bylo Zombie apokalypsa. Abychom zachránili náš svět, museli jsme umíchat speciální sérum, naštěstí se nám to povedlo a svět byl zachráněn….

 

4.Den

Sbalit se a uklidit tělocvičnu byl první dnešní úkol. Pak jsme mohli vyrazit do Kovozoo, místa, kde jsou všechna zvířata z kovu. Všichni jsme žasli nad propracováním všech výtvorů a nad jejich velikostí, protože byly všechny v životní velikosti (i sloni a žirafy!!) Také jsme mohli nakouknout do malého letadýlka, které zde bylo.

Po prohlídce jsme se jen naobědvali a nasedli na vlak, který nás šťastně dovezl zpět do Brna.