Další fotky z jarního pochodu a článeček.

Přidáváme další várku fotek z jarního pochodu a tentokrát i se článečkem.

Letos se nás na jarním pochodě nesešlo moc, kvůli přijímačkám, které následovaly hned po něm, ale pro ty co jeli to rozhodně stálo za to.

Ve čtvrtek ráno jsme vyrazili na dlouhou cestu vlakem a autobusem (díky výlukám) do Jimramova. Tam nás ubytovali ve škole a vyrazili jsme na výlet do okolí zahrát si pár her a opéct si špekáčky na oběd. K večeři jsme si potom ve škole uvařili puding s kakaem 🙂
V pátek ráno jsme sbalili batohy a vyrazili směrem k Dalečínu. Po cestě jsme zkoušeli plést věnečky z pampelišek, a i když nám to zrovna nešlo, něco se povedlo. Kousek od cíle jsme také upletli mrskačky. V Dalečíně jsme spali v kulturním domě hned vedle parádního čapího hnízda. Večer se k nám přidali Řepa s Lišinou a Kačerem, který potom zase ráno odjel za třetím oddílem.
V sobotu jsme sice nikam nešli s batohem, ale odpočinková rozhodně nebyla. Prošli jsme si asi nejdelší výlet, nejdřív chvíli po skupinkách, zbytek společně. Zahráli jsme si velkou šiškovou bitvu a vrátili se zpátky do Dalečína, kde na nás už čekala Ája a večer jsme s ní nabarvili vajíčka a přijel i Kobo.
Neděle probíhala také velmi podobně. Sbalili jsme se a vyrazili k Bystřici nad Pernštejnem. Odtud nás Kačer zavezl K Pohledci u NMNM, kde jsme se potkali s ostatními oddíly a začala velká noční hra.
V podnělí jsme už jenom vymrskali holky a zahráli si pár her, které nachystala rada. Potom jsme už museli jenom uklidit a dojít do Nového Města na vlak domů.


Na jarním pochodě byli: Makyša, Old Shatterhand, Vlasáč, Honzík, Kačka, Ája, Řepa, Lišina, John, Tom