Za Psem

Akce Za Psem se konala v sobotu devátého října – Mrkněte se na pár fotek a články od našich závodníků.

*Originální text je mnohdy rozmazaný, nebo z jiných důvodů nečitelný, proto se omlouváme autorům za občasné zaměnění slov, jakožto i opravu gramatických chyb a podobně…*


(Skupinka se nepodepsala ovšem mám podezření na Eli, Makyšu a Vlasáče)

Byli jsme skupinka starších. Minuli jsme mnoho stanovišť ale když jsme jich pár měli šli jsme do druhé části hry. V té jsme běželi s Verčou, Onyšem a Vojtou společně. Měli jsme výborný čas až do té doby, kdy jsme zabloudili. Bloudili jsme jednu hodinu a deset minut až nám paní poradila, kde je hřiště na které jsme měli dojít. Splnili jsme všechny stanoviště kromě posledního, kde nám vypršel čas.

( Kačka, Sofi a Honzík )

Byli jsme ve skupince: Kačka, Sofi a Honzík. Mělo to dvě části. První byla s úkoly a druhá s šiframy. V druhé části jsme ztratili kartičku a ztratili jsme se i my a navíc jsme do cíle přišli pozdě!

* Společně s textem byl přiložen velmi pěkný obrázek trojice zvířat, pravděpodobně lišky a dvou psů ( ovšem byla by tu i drobná podobnost s utopeným tyranosaurem ). * Malířům děkujeme!

( Taky bez podpisu – Verča, Vojta a Onyš )

5+1 důvod proč nemáme rádi hru Za Psem:

1. Ráno na srazu byla hrozná zima. (pozn. redakce: Ta by byla i kdyby se akce nekonala )
2. Šlo to hladce až do doby kdy jsme 1,5 hodiny bloudily. (pozn. redakce: Taky jste trubky když držíte mapu vzhůru nohama!)
3. Až jsme našli další stanoviště byli jsme tam 45 min. (pozn. redakce: Ano, byl to těžký úkol ale nebyl neřešitelný, stačilo se zamyslet!)
4. Na konci nám zbývalo 10 min. a my běželi 100km/h (pozn. redakce: Nemám slov,opravdu chvályhodný výkon!)
5. Až jsme doběhli tak nás diskvalifikovali. (pozn. redakce: Nikoli, pouze jste nedoběhli všas a nebyli tedy ohodnoceni.)

A nyní pozitiva: 1. Krásné počasí
2. První část byla supr 🙂