Rozjezdová výprava 2015

Letošní rok jsme zahájili rozjezdovou výpravou, která nás zavedla na kouzelné místo zvané Malá skála.

Sešli jsme se v hojném počtu na Mendlově náměstí a odtud jsme autobusem dojeli přes Oslavany až do Senorad, odkud jsme vyšli na lesostep, jako vystřiženou z filmu o divokém západě. Zde nás krátký déšť donutil velmi rychle postavit stany. 

Druhý den ráno jsme se s východem slunce probudili a po snídáni si zahráli pár zajímavých her, které trvaly až do oběda. Po krátkém poledním klidu jsme vyrazili na nedalekou vyhlídku zvanou Malá skála, kde jsme se nemohli vynadívat na krásnou krajinu, která se před námi rozprostřela. Zákruty tajuplné řeky Oslavy, které se zařezávají do příkrých svahů a skal, nám na chvíli daly pocit, že jsme se vrátili o několik století zpátky a díváme se do krajiny člověkem doposud nepoznané. Poté jsme se vydali doplnit naše zásoby vody a ti nejodvážnější se dokonce vykoupali v řece Oslavě. Večer jsme si u ohně s kytarou zazpívali tradiční písně a šli brzo spát.

Ráno jsme se hned po snídani začali balit, abychom mohli brzy vyrazit na cestu na vlak, která nebyla moc dlouhá, a tak jsme si stihli ještě zahrát pár her. 

 

Akce se zúčastnili:

Hugo, Amálka, Nikča, Pepa, Lůca, Tom, Honzík, Kačka, Ondra, Simča, Verča, Vlasáč, Lišina, Kačer, John a Max.