Podzimní pochod

Zde jsou k prohlédnutí fotky z Podzimního pochodu. Letos jsme se vypravili do Českého krasu. Přespávali jsme v sokolovně v Tetíně, odkud jsme každý den vyráželi na výlety. Podívali jsme se na lomy Malá a Velká Amerika, na hrad Karlštejn a do Koněpruských jeskyní.

Čtvrtek

Vstali jsme a utíkali ven a tam byla samozřejmě rozcvička. Potom byla snídaně. Po snídani jsme se sbalili a šli jsme asi 10 km do štoly, tam jsme se dívali a lezli…
Potom byla sváča! ?
Po sváče jsme šli do Malé Ameriky, Mexika a Velké Ameriky. Bylo to super.

Verča Veverka Leščinská

Pátek

Ráno jsme vstali a šli jsme na vlak do Berouna. Potom jsme šli na hrad. Chvíli jsme čekali na prohlídku. Potom jsme šli do hradu a měli jsme divnou průvodkyni, která furt dělala ehmmm.
Pak jsme šli na vlak a jeli do Berouna. Tam jsme šli na rozhlednu a k medvědům – Vojtovi, Kubovi a Matějovi. Pak jsme šli na náměstí a hráli jsme hru po Berouně a Tetíně.

Markéta Makyša Rokytová

Sobota

Ráno jsme šli do Koněpruských jeskyní a tam jsme chvíli čekali, než přišla paní průvodkyně, která se jmenovala Eliška.
Ta nám řekla, co se smí dělat a co se nesmí dělat (v jeskyni). A pak jsme šli dál do jeskyní. Tam nám ta paní ukazovala různé krápníky, potom jsme si prohlíželi komíny a pak jsme šli po točivých schodech. A pak jsme šli ven.
Venku jsme si dali oběd. A pak jsme šli do Tetína.

Vojta Orel

Sobota večer – divadlo

Ve středu večer jsme dostali úkol vzít si jednu pověst a udělat si vlastní scénář. Ještě jsme si měli rozdat role.
My jsme si vzali pověst z Karlštejna Vyhubení ďáblů. Já jsem byl ovčák, Tom byl císař, Ája byla kůň a ovce, Eli byla vypravěč a obchodník, Verča a Makyša byly čerti.
Divadlo začalo v sobotu. Dopadlo to tak, že já jsem zabil čerty.

Ondra Brýdl