Nový oddílový rok

Léto se nezadržitelně blíží ke svému konci, což znamená, že nám začíná další oddílový rok. Letos opět začneme pěkně zostra. Ještě před první schůzkou vyrazíme na rozjezdovou výpravu a hned dva týdny poté nás čeká dlouho slibovaná akce s rodiči v lanovém centru. Kompletní operativní plán akcí Vám dodáme už brzy, nyní Vás seznámíme alespoň s tím, co nás čeká v září.
 
7.9 – 9.9. Rozjezdová výprava – nenáročná akce na nám dobře známém tábořišti u Višňového potoka na Kořenci. Pokyny přijdou během tohoto týdne.
 
11.9. První schůzka – v tradičním čase 16.00 – 18.00 v naší klubovně č. 13 v Lužánkách.
 
23.9. Akce s rodiči v Lanovém centru – dlouho očekávaná a dlouho plánovaná. Pokyny na akci šly e-mailem. Na následujícím odkazu nám prosím vyplňte krátký dotazník – zda máte zájem zúčastnit se i lanových aktivit, nebo jestli máte zájem jen o grilování. A také co na gril Vám můžeme nachystat.
 
Přihlašování:
 
Akce v lanovém centru je organizačně velmi náročná a kvůli malé účasti už jsme ji byli jednou nuceni přesunout. Pomozte prosím svou účastní tomu, aby se akce zdařila a my všichni na ni mohli dlouho vzpomínat.
 
Tak jako každý rok, máme v oddíle stále několik volných míst, která bychom rádi zaplnili. Hledáme kluky i holky ideálně od první do třetí/čtvrté třídy. Pokud byste o někom věděli, budeme rádi, když nás doporučíte, nebo s sebou kamaráda/kamarádku rovnou přivedete na schůzku.
 
Pokud máte jakékoli dotazy k nadcházejícímu roku, neváhejte se obrátit na kohokoli z vedení oddílu.