Fotky a článek z Minimové výpravy

V pátek jsme vyrazili brzy po poledni autobusem z Králova pole do Lysic, kde jsme přestupovali na autobus do Kunčina Vsi a kde nás při půlhodinovém čekání zastihlo husté sněžení, které pokračovalo po zbytek dne.

Ubytovali jsme se a po zbytek dne jsme střídavě plnili minima a hráli hry, dováděli ve sněhu, stavěli sněhuláka, pevnost a pořádně se zmáčeli.

 

Za každý splněný bod, či vyhranou hru získávaly po celou dobu trojčlenné detektivní kanceláře útržky fotografie zločince, kterého jsme měli dopadnout.

 

 

V sobotu dopoledne jsme si udělali krásný výlet po okolí a  na rozhlednu. Počasí nám přálo. Na oběd byly delikatesní špagety. Odpoledne jsme museli zastavit dovážku drog z Mexika, kterou naplánoval zločincův komplic. To se nám podařilo, avšak několik neuvážlivých jedinců pro jistotu tuto nebezpečnou látku ochutnalo, načež strávili hodinu se zavázanýma očima. (Doufejme, že si to zapamatují a podruhé už takovou hloupost neudělají.)

 

V neděli ráno jsme se sbalili, nasnídali a vyrazili pěšky do Lysic, odkud jsme jeli autobusem do Brna. V Brně jsme si zahráli ještě několik her, získali poslední útržky fotografie a rozešli se do svých domovů.

 

Akce se náramně vydařila, splnili jsme mnoho bodů, zahráli spoustu her a pořádně se vyváleli ve sněhu.

 

A bylo nás opravdu hodně!

 

Zúčastnili se: Franta, Tom, Pepa,  Amy, Nikča,  Hugo, Lůca, Ondra, Kačka, Šéťa, Makyša,  Verča V., Verča L., Vlasáč, Kačer, Řepa a John