Akce pro gardu

A jak to na ní bylo…:)

 

Co se týče celého průběhu, budou vám ho muset prozradit především sami gardisti. My s nimi totiž skoro celou dobu nebyli. Potkali se ale v Lužánkách, kde měli najít v parku heslo a v budově na věži skrytý počítač na kterém byla uložena zráva, která je navedla do Doubravníka. (Video se brzy nahrajeme) Pod hrozbou ukradeného viru se dostali do tajné laboratoře, ve které je čekalo snad dostatečně příjemné uvítání.

V sobotu ráno je místo klidného vstávání vytrhli ze spaní pohraničníci, kteří je nejdřív přinutili sbalit, potom jim jejich věci vzali a následně byl každý infikován právě tím virem a vysazen na neznámém místě. Jejich cesta k laboratoři ve které byl chovaný protilék trvala ceý den a celou dobu je svazoval dvacetihodinový limit, než si vir vybere dvou daň. 

Večer na všchny čekala čajovna a v neděli delší zpětná vazba k celé akci. Na detaily se budete muset ptát účastníků, nemáme totiž ani moc fotek (až na samtný závěr hry). Vědeli jsme to ale dopředu, tak jsme vytvořili "zákulisní album" z chystání akce. Třeba to alespoň trochu přiblíží atmosféru.